Hirdetés

Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz olta #25035 üzenetére

    Üdv!

    Azért írtam neked, mert lsc nekem válaszolt, te meg erre neki. Ezért úgy gondoltam, hogy engem érint. Ha másképp van, akkor elnézést!
    Sok kérdés van itt az összes topikban, sokan válaszolnak. Jön mindenféle, elég bugyuták is, vagy ami még rosszabb, sértőek is. Amihez senki nem fűz semmit...
    És én még soha nem adtam sem szándékosan, sem idétlenül rossz tanácsot. illetve egyszer igen de akkor elnézést kértem. De azt veszem észre, hogy ez nem mindenkinek a sajátja...

    Ami miatt kiakadtam, nem megsértődtem! -, hogy egyáltalán nem mondtam marhaságot, sőt, az AMD kártyáját erősítettem meg. És igen, pont nem érdekel, ki mit gondol, de én NV fan vagyok. Annyi ismerősöm szívott márt AMD kártyával, hogy inkább nem sorolom fel. Ekkor azt is elismerem egyben, hogy nem a 60 ezer és e fölöttii kártyákról beszélek. Mert nekem olyan ismerőseim vannak, akik nem tehetősek., nem tudnak áldozni sokat EGY alkatrészre. És erre mondtam azt, hogy a tapasztalataim szerint az NV jobb játékok alatt az olcsóbb és közepes kategóriában. Amit a srác írt, az pont a 60 ezer és + kategória, ott pont az AMD jobb, mert az NV ott 20-25 ezerrel drágább. ettől még nem vagyok sem hülye, sem lúzer. (és nekem és még sok embernek ebben az országban ez az összeg SOK! Ha másképp vélekedtek, akkor örülök, hogy sokan sokkal tehetősebbek nálam és az ismerőseimnél, de ettől a véleményem nem változik)

    És egy másik hsz-hez: lehet, hogy brutál konfig alatt kell tesztelni a VGA kártyákat, de ez meg hivatalból elkövetett megtévesztés, mert mikor az átlag ember bemegy a boltba és hazaviszi, nagyot koppan, ha nem i7, vagy X6 van a gépében, meg 16 GByte Corsair memória...
    Ennyi.

    Sok embernek segítettem már, Rage fórumban megadtam az NV tulajoknak a hivatalos 2 linket, amikről sokan nem is tudtak. Nem tettem, és nem is teszem, hogy másokkal kiszúrjak. de a lenézést, a másik megvetését, azt nagyon, de nagyon nem bírom elviselni. Mert nem tudhat mindenki mindent. Így én sem. De azok sem, akik nagyon nagy arccal és "ranggal " másokat lefikáznak. Ennyi a véleményem, még ha ezért 1 napra ki is zárnak. Mert következetes vagyok. Mert így születtem.

    Továbbra is az a véleményem, hogy ez a legjobb HW oldal, de nem hiszem, hogy pár "kiváltságos" úgy értelmezzen mindent, ahogy a kedve akarja. Mert sokan vagyunk, sokan másképp is gondolkodhatunk, és sokan nem biztos, hogy ott kezdték, ahol mások, és azért van ez az oldal, hogy segítsük egymást.

    UI: most nem fogom neked kikeresni de rengeteg hsz-t lehet olvasni arról, hogy az NV és a CUDA technológia jobb a játékoknak, Ezt rád, illetve rátok bízom. Mielőtt én lennék letámadva. És ott egyike hozzászólót sem kövezték meg...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Aktív témák