Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigmondz

    csendes tag

    Skacok segítsetek kérlek! Az adások rögzítésében akadtam el. Jelenleg parabolás Digitvm van, a jelenlegi set top boxon csak analóg kimenet van (Scart, Rca), később lesz majd HDMI kimenetes box is. Lényeg hogy a boxot nem akarom kiváltani nem is lehet a smart card miatt, a jelet nem csak nézni akarom hanem rögzíteni is! Olyan tv tunert keresnék amin van HDMI bemenet, jelenleg 1-2e Ft-ért lehet venni rca-hdmi átalakítót, később közvetlen a digitális jelet szeretném rögzíteni. Célom mindenképpen a jó minőség lenne, az hogy most tv kártyán keresztül (akár belső akár külső) vagy valamilyen set top box-szal történne a rögzítés mindegy. Találtam 1-2 ilyen digitalizáló kártyát de kb az 50e Ft-s kategóriában ami azért kicsit sok, max 25-30e Ft-ig tudnék elmenni...

    U.i: régen analóg adásnál egy egyszerű videóval meg lehetett ezt oldani de mióta bejött ez a digitális tvzés kissé mumus a téma... Nem értem miért ennyire bonyolult ez, lehet én vagyok láma? :) Köszi mindenki hozzászólását!

  • zsigmondz

    csendes tag

    válasz zhagyma #9042 üzenetére

    Köszi az infót, elég biztatónak tűnik az az AverTV Capture HD: Hibrid tuner kárta! Keresek majd minta videókat amit ezzel kódoltak a minőség végett. Az átalakítóknál igazad van analóg digitális átalakítók 29e Ft-ért van a digitális-digitális átalakítók a párezres kategória. Árak innen vannak:

    http://www.2facecables.hu/content_hdmi_atalakitok.html

    Még jó hogy nem kell vennem átalakítót mert a tuner kari tudja.

Új hozzászólás Aktív témák