Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomee001

    csendes tag

    Sziasztok!

    Érik a gondolat a tv-m lecserélésében, és ehhez szeretnék tanácsot kérni.

    Kb 200k-t (nagyon max 250k-t) szánnék rá, méretben 50-55" környékében gondolkodok 4k-s felbontásban. Igazából a csili-vili smart funkciókra abszolút nincs szükségem, mivel rá lesz kötve egy számítógép, de ahogy láttam, ezeket már nem lehet kikerülni. Extra igényeim nincsenek, sima tv + gépről filmnézésre lenne használva.

    Márkából eddig Samsungokkal meg voltam elégedve, igaz a jelenlegiben pont döglődnek a csatlakozók, de a családban is van több, azokkal még nem volt semmi bajunk. Persze nem zárkózok el a többi márkától, ha azokat jobbnak gondoljátok. Nem tudom mennyire szempont, kábeles UPC lenne rákötve, és a szüleim tv-jével jártunk már úgy, hogy a UPC CI kártyájával nem voltak kibékülve valamiért, és kb hetente felejtette el a csatornákat. Ezt azért szeretném elkerülni, bár nem tudom ezt mennyire lehet előre tudni. Samuknál mindenesetre ilyen hiba még nem jelentkezett.

    Személyesen még nem nézegettem őket, a neten nézelődve már kezdek elveszni a temérdek típus között, úgyhogy gondoltam az ajánlataitok alapján kicsit szűkíteném a kört, és úgy nézem meg őket.

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák