Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magedla

    tag

    Sziasztok! Tanácsot kérnék tőletek, ajándék lesz.

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    150 ezer forinttal bezárólag kellene egy jó TV anyósoméknak, egy régi kocka Panasonic-ot váltana.
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Általános TV csatornák, sorozatok.
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    Limitált a hely, a fotel elég közel van (1,8 méter talán). 40-43" között gondolkodtam.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Vegyes, nappal és este is nézné szerintem.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    1-2 fő. Egynél több embernél már biztosan enyhén oldalról.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Az új TV-vel együtt majd próbálok bevinni pár új szolgáltatást az életükbe, de nem tudom, mi ragad meg. Nem fontos.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    Hangrendszer külön nincs. UPC/Vodafone-t kell majd rákötnöm és külső HDD-nek legyen USB.
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Ez egy sarkalatos kérdés. Középen elhelyezett talp kellene leginkább, vagy 75 cm talpszélességig mindegy. Sajnos kötött a TV helye. A szekrénysorban van egy 75cm széles egység, amiben kialakítottak egy TV állványt. Ez a polc 15 centiméterrel lóg ki a szekrény síkjából. Úgy mértem, hogy ha a TV képernyőjének hátlapja és a talp eleje belefér a 15 cm-be, akkor simán el tudom helyezni itt:

    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Nem kötöm meg a kezeteket, de valamelyik megbízható márka legyen, könnyen érvényesíthető garanciával.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Semmi egyéb.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Mindenképpen újat szeretnék.

    Köszönöm, ha tudtok segíteni. :R

    True victory is victory over oneself

  • magedla

    tag

    válasz rainman72 #56496 üzenetére

    Nagyon köszönöm az ajánlást Neked és AxBattler kollégának is.
    Leadtam a rendelést a 43" LG-re 220volt-nál, 115 ezer volt most több helyen is. Remélem, anyósnak is bejön majd. :)

    True victory is victory over oneself

Új hozzászólás Aktív témák