Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • topyjo

    aktív tag

    Sziasztok!

    55-58-as képátlóval, 250-260 ezer környékén mi az ajánlott?
    Játék nincs, 3D nem kell, műsorrögzítés kellene, filmnézés nasról, pendrive-ról, digis hd adók folyamatosan.
    Most egy 50-es Samsung alsó kategóriás van, és nagyon nem vagyok megelégedve vele.

    Előre is köszi!

    topyjo

    " 10 milliárd légy nem tévedhet!"

  • topyjo

    aktív tag

    válasz tboy93 #32771 üzenetére

    Szia!
    A jelenleg használt készülék egy UE50MU6102.
    A gyerekszoba ajtót kinyitva egyszerre látom a fiam 5-6 éves LG LM620S képével, ami körökkel veri az enyémet képminőségben. A Samu ahhoz képest olyan, mintha folyamatosan egy vékony ködrétegen át nézném. Nem kevés órát töltöttem képernyő kalibrálással, de hasztalan.
    Az LG menűje szintén jobb, gyorsabb. Pl ha a műsorrögzítést bekapcsolom, akkor LG folyamatosan rögzíti az utolsó 30 percet, a Samunál minden bekapcsolás után el kell indítani a rögzítést.
    A lejátszott videó feliratát automatikusan kirakja, és nem érdekli, hogy letiltottam, ha kikapcsolás nélkül folyamatosan nézek egymás után 3 filmet, mindháromnál külön, külön ki kell kapcsolni a feliratot újra és újra.
    Személyre szabható menüje van, tehát gyorselérésnek ki lehet rakni dolgokat, pl hogy a nason lévő filmeket pár gombnyomással el lehessen érni. Ez működik is kikapcsolásig. A következő bekapcsnál már nincs ott.
    Hirtelen ennyi.
    Viszont a kérdésemre nem válaszolt senki.

    topyjo

    " 10 milliárd légy nem tévedhet!"

Új hozzászólás Aktív témák