Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz Gustavson #6231 üzenetére

    Én is a samsungra gondolok inkább, a mérete miatt.

    Látod én előnyösebb helyzetben vagyok, mert eddig nem nagyon akartam új TV-t venni.(nem hiányzik, hogy 5 évente cseréljem, de 20 évet nem fognak elmenni mint az ami most is van az biztos. Csak sajna a legtöbb film a CRT-n már túl kicsi. Sok kényelmi funkció nincs. És hát elavult egy kicsit. Ellenben atom stabil. Vésztartaléknak jó)

    A kép bármelyiken szebb mint a mostani tévéinken. Biztos, hogy jobban bírják a néha néha játékot számítógépről, mivel a mostani egyáltalán nem megy. (Kölcsön volt nálam xbox, és hát ott hiányzott a méret, pláne mert apámnak 32es LG LCD van már pár éve és hát azon láttam játszani öcsémet, ugye az azért nem mindegy. Meg hát a monitoromon (19.5 col) is szebb a kép, mit ezeken.)

    De. Ha már rászánom magam és cserélek, akkor ebben az árkategóriában a jobbat veszem meg. De nem várok óriási csodákat. Láttam már közelről 2millás TV-t. És nagyon nem hatott meg. Így nem is gondolkozok semmilyen formában 200 felett TV ben. Ez csak egy TV. Amit max a F1, és néhány letöltött film erejéig használok. Ha nem lenne gyerek, meg párom, elő se fizetnék.

    De ha már filmezek akkor jó 3D legyen, legalább az ami ettől az ár szinttől elvárható, és egy két alkalommal, játszhassak. Meg jó legyen rajta normálba is filmet nézni.

    Nincs márka fóbiám, de kb ugyan azon árban (500Ft eltérés a havi részletben) ennél a lehetőségnél ami a T-nél van a nagyobbat célszerű választani. Így meg is rendeltem pár perce.
    Aztán majd megtapasztalom, jó vagy sem. De a CRT hez képest biztos szebb lesz.
    Remélem az aktív 3D be fog jönni. Régen az első samsungoknál teszt nézéseknél MM-ban. sem zavart, gondolom azóta csak javult.

    Ha még se, 2. TV nek lesz majd egy passzív LG. Ha még lesz egyáltalán 3D ebben az árban, vagy nem a holoTV lesz a divat.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

  • F e Z o

    veterán

    válasz Gustavson #6394 üzenetére

    6200 kilőve, mivel nincs szemüveg, és smart távírányító sem, illetve árban sem igazán jó. Képbe került egy H6800 nem lenne sokkal drágább, mint egy H6400, mindez 48" méretben. Igaz H6800-hoz sem jár szemüveg, így azt külön kellene megvenni, viszont mellette szól az ívelt kijelző és a 2.1 hang, s nem utolsó sorban a készülék fekete színű. Alap tv műsor, illetve géppel összekötve filmek nézésére lenne használva, a smart része kilőve részemről, nem vonz.

    H2O über alles!

Új hozzászólás Aktív témák