Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raypapa

    tag

    válasz csanady97 #11988 üzenetére

    Megbízható cégektől bátran rendelj online, a legtöbbnél ingyenes a kiszállítás.
    Ha kiválasztasz egy márkát, akkor a márka magyarországi weboldalán általában jelzik, hogy kik a hivatalos beszállítóik, náluk biztosan gyári, hazai garanciás TV-ket kapsz majd!
    Vannak olyan webáruházak, amelyek vegyesen árulnak hazai ill. külföldi beszerzésből és vannak akik mindent külföldről hoznak. Érdemes megnézni, hogy a nagyoknál épp hol van akció, mert komoly 20-30% kedvezményt (vagy ugyanazért a pénzért jobb modellt) tudsz kapni!
    Egy példa: LINK (a teljesség igénye nélkül)
    Én az LG márkát szeretem, ismerem, de nem akarlak befolyásolni. (Ebben az árkategóriában korrekt termékeik vannak, nem hallottam rosszakat a WebOS rendszeréről sem.)
    Sokan azt mondják, hogy menj el egy nagy áruházba és hasonlítsd össze őket, de én ezt nem javaslom, nem tudhatod, milyen adást, milyen minőségű összeköttetéssel és milyen beállításokkal raknak ki a polcra, ezért ez is lutri. Itt a fórumon is eltérhet az emberek véleménye egy-egy modell kapcsán, de az alapvetésekről tudsz tájékozódni, ha van időd olvasgatni visszafelé...
    Én itt olyanokra találtam választ, hogy TV nézési szokásaimhoz melyik panel típus, méret, árkategória passzol leginkább. Érdemes érdeklődni, hogy melyik agyonreklámozott funkció parasztvakítás csak, amivel megnyerik a vásárlókat.

    [ Szerkesztve ]

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz csanady97 #12013 üzenetére

    Okos TV funkciók alatt mit értesz pontosan? Csak azért kérdem, mert lehet hogy jobb lenne egy céleszközt venned, plusz egy akármilyen, neked megfelelő megjelenítőt.

    Egyébként LH630 van nekünk is, csak 49"-es. Nem bántóan lassú, de azért nem is egy sebességbajnok. Ha egész nap neteznél rajta, meg hasonló dolgok, akkor nem a legjobb választás, de talán ezt az összes TV-ről elmondhatjuk. Ezért (is) jobb egy plusz eszköz.

    Amióta beüzemeltem egy ilyen 12 ezres box-ot, azóta kinyílt egy új világ. MicroSD kártyán megy a LibreELEC-Kodi (ami gyakorlatilag egy tökéletes médialejátszó), belső tárhelyen meg fut egy teljes értékű 6-os Android.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz csanady97 #12016 üzenetére

    Ezeket nagyjából mindegyik modern Smart TV tudja. Kis böngészés még belefér (max. a gyorsasággal, meg esetleg a flash-sel lehetnek gondok - ha kellene), meg a YouTube is végülis jól működik. Mondjuk a YT app az egy trágya, de ha mobilon intézed a keresést, indítást, stb., és azt küldöd ki a TV-re, akkor sokkal jobb a kezelése.

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák