Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AL

    addikt

    válasz jagusz01 #35414 üzenetére

    Szia ! Sonyból 200 ezer alatti áron van : VA paneles, nem androidos az 55XF7005, 7077, 7096 ugyanaz mindegyi apró eltéréssel. IPS paneles , androidos az 55XF7596. Ezek 50Hz es tévék. Az MM ben most az 55Q60 Qled, ami VA paneles és 100 Hz es (gyors mozgásokhoz ez jobb) 270 körül van, de ajándékkártyán 30 százalék visszajár. Nézegesd meg őket, mert mindegyik más. Lehet, hogy Neked éppen az LG színvilága, vagy menüje tetszik. A panelekről előző leveleimben olvashatsz. Jó VA paneles a Panasonic GX810, 830 is, de ez még új és 200 tól drágább. Bármelyiket veszed érdemes +3 év garanciát venni hozzá. Üdv.

    [ Szerkesztve ]

  • AL

    addikt

    válasz jagusz01 #35422 üzenetére

    Szia ! Nekem már volt 6 garanciális ( TV ) cserém és volt, amelyik a 4 . évben
    ( nem volt egyszerű, de sikerült ). Talán ezért nem bízok bennük, de tökéletes készülék szerintem nincs. Nemcsak konkrétan üzemképtelen lehet, hanem tervezési, konstrukciós hibáik is vannak ( ilyen cseréim is voltak ). Az, hogy melyik jó választás, csak otthon derül ki használat során. Én inkább a Panasonic és a Sony tévéket " pártolom ", de mindkettőt cseréltem már többször is.
    Az LG és Samsung készülékekkel nincs tapasztalatom. Lg - t csak 1 - et cseréltem, Samsungom még nem volt, csak üzletben szoktam nézegetni őket ( inkább csak a Qledet ).
    Érdemes nagyobb áruházban ( MM, stb. ) vásárolni, mert ha baj van, akkor Ők segítőkészebbek, mint egy úgymond kisebb, ismeretlenebb üzlet. Ez csak a Saját véleményem, tapasztalatom. Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák