Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gg72

    veterán

    válasz kóóó #83816 üzenetére

    De elvileg így van, ill. a Telekomnál is (a C3 onnan jönne), de igazából nem szívesen küldök vissza elálással dolgokat.

    Az Euronics-ben megnéztem mindkét TV-t (LG C3 és TCL C805), mindkettő csak 55 col-ban volt kiállítva, ill. nem egymás melllett és más demók mentek rajtuk (a szokásos dinamikus képmódban), a C3 képe majdnem lemászott a kijelzőről, gyönyörű volt, a TLC is nagyon tetszett, nem láttam bevilágítást, ill. semmi egyéb zavaró dolgot. Viszont sajnos nagyon nagy a difi az 55 és 65 col között, ez utóbbiból volt is kitéve C3 ill. egy Samsung S90 Oled, az is gyönyörű volt, de nekem fájna a DV hiánya... Viszont a nagyobb képátló, a számomra minimális képbeli különbség és a nagy árdifi (300ezer vs. 440ezer) miatt egyelőre a TCL 65C805 tűnik a befutónak. Aztán lehet majd egy-két év múlva váltok Oled-re, a TCL jelenlegi BF ára mellett sem buknék majd akkorát rajta későbbi eladás során.

    Illetve ami még zavart a C3-nál, az a viszonylag fényes kijelző, nálam hátulról/oldalról jön be fény, ott van az ablak, így zavaró lenne a tükröződés, a TCL-nél ez minimális volt.

    Vhiktor: Tényleg végre egy igazi BF akció. :K

Új hozzászólás Aktív témák