Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    válasz csibuka85 #23481 üzenetére

    Még a vásárlás előtt én is néztem ezeket a plusz garanciának nevezett biztosítók általa nyújtott szolgáltatásokat, de inkább gyártói plusz garanciát akarok venni, mint ezt.
    Mindegy, bízzunk benne, hogy nem lesz rá szükséged!

    Én éppen tegnap este jöttem rá, hogy hogyan működik a "Környezeti fény észlelése" funkció, mert hogy nekem az nem működött, gyakorlatilag sötétben, vagy világosban a beállított "Háttérfény" érték marad, így ha kézileg beállítottam egy adott értékben, akkor vagy a sötétben jó volt, de a világosban nem, vagy pont fordítva. :W
    Felhívtam a Samsung ügyfélszolgálatát, hogy akkor ez hogyan is működik, de ott azt mondták hosszas várakozás után, hogy ez a "Környezeti fény észlelése" funkció nem igazán működik nekik sem, azt javasolják, hogy én állítgassam kézileg a környezetnek megfelelően. :Y
    Én ezt nem akartam elhinni, hogy egy fél milliós tv nem képes erre, így aztán addig próbáltam, amíg ki nem derült, hogy a "Környezeti fény észlelése" funkció csak akkor működik (de akkor tökéletesen), ha az "Energiatakarékos módot" Alacsonyra állítom. :C

    Amúgy melyik Euronicsban vásároltad a tv-t?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák