Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricsard001

    csendes tag

    válasz #94529552 #2207 üzenetére

    Igazából a véleményedre voltam kíváncsi a gyártókról, amit én hallottam az az hogy a Samsung tévéknek egyszerűen szebb a képe. De tudod, ezek amolyan urban legendek. :)
    Nézd, igazán nem mondom hogy foggal-körömmel ragaszkodok a Samsung márkához, engem simán érdekel a többi gyártó is. A 140-150000 HUF-os ár már túl magas, így sem volt könnyű rávenni őket a dologra. Most egy régi CRT tévét nyúznak, szóval a váltás így is nagyságrendekkel fogja feldobni az élményt.
    100-115, max 120 körül nézelődök, a kiterjesztett garanciát valószínűleg én fizetem, de szerintem szórakoztató elektronikánál az egy év semmi, két év éppen csak elég valamire, 3 - 3+ már barátságos.

    Tehát érdekelnek más gyártók termékei is, és főleg az hogy miben jobb egyik- miben a másik. Színvisszaadás, kontraszt, frissítés, csatlakozók, kialakítás, ilyesmik. Egyébként kiterjesztett garanciát lehet később is vásárolni a termékhez, vagy kizárólag vásárláskor lehet élni vele? Teszem azt lehetséges élni a gyártói alap garanciával, és a lejárat előtt hosszabbítani? A kiterjesztett garancia feltételei megegyeznek az alap garanciáéval?

    Ne haragudj a sok kérdésért, de minél többet gondolkozom a dolgon annál több merül fel bennem. És nagyon köszi a segítséget! :)

Új hozzászólás Aktív témák