Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    Pár hete előfordultam errefelé TV vásárlásokkal kapcsolatban.

    Azóta sikerült a 28"-os LG-t kicsit tesztelgetni - RPi2-ről Kodival filmet néztem - és ahhoz képest, hogy csak HD nagyon bejött. A hangja is vállalható.
    DIGI SD box került rá, háát a képe elég "érdekes", de a régi 36 cm-esnél még így is jobb. A célközönség nagyon elégedett vele.
    Aznap este, amikor a "kis" LG-t megvettem megrendeltem a saját 43"-os LG-m is AQUA-tól. Másnap jelezték, hogy a rendelt készülék nincs raktáron és 1-3 nap, amíg beszerzik a disztribútortól. Na mondom ebből se lesz mostanában TV... :((
    Pénteken reggel jött az e-mail a DPD-től, hogy átvették a TV-t és hétfőn kiszállítják. Szombaton reggel jött az újabb üzenet, hogy 14-15:00 között hozzák a TV-t. Néztem is nagyot. 14:15 körül berobogott a futár, a nap folyamán beüzemeltem.
    Első tesztek alapján szerintem jóban leszünk. DIGI HD box került rá, az SD adás sem vészes, de a fHD az valóban fHD (1080i). A képe tetszik, a hangja egész jó, ahhoz képest, hogy ugyanakkora szélessávúak vannak benne, mint a 28"-osban.

    Kérdés:
    LG-k beállításához hol találok segédletet???

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák