Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz arvil2 #9336 üzenetére

    Nem ertek egyet.
    Sajna nem tud duskalni mostanaban 50" kornyek meretu tv-kben, mert kifutnak a full HD modellek.
    Tavalyi sony 75x, es 8xx keszulekek, samsung 6xxx keszulekei ajanlottak, de mar nem nagyon kaohatok, vagy ha igen most epp dragan (sony pl.)
    Direct ledes sem lehet ajanlott csak ugy amblokk, az pl. sonyban csak az also katgoriakban van jelen es nem ajanlott, ami meg felso kategoriaban van pl. samsungnal csak sokkal dragabban kaphato, igy marad az edge led.
    Lg-t nem annyira szoktam ajanlani a kijelzo homogenitasi problemak, es a gyenge kontraszt miatt.

    (#9334) Zozzer888
    Most a legjobb (epp kaphato) ar/ertek aranyu keszulek a samsung 60"-os J6240-es tipusa az extreme digitalnal, de az 260ezer (van olcsobban, de a garancia ketes lehet) vagy 55W756C a sonytol, de az meg 250ezer, es 50-es meretben szinten 200ezer felett van.
    Van ahol adnak meg samsungbol 50J6200-ast 180ezer alatt, de a gari ott pl. nem tudom milyen, es ugyanez vonatkozik erre az 50"-os sonyra, es meg dragabb is mint kellene.
    Nagyon nem jo arak vannak most 50-es meretben.

    hupsz, elfelejtettem, hogy 50-es panasonic ds630 meg ajanlhato szinten, es az arba is belefer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák