Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgst

    tag

    Sziasztok!

    Nézelődtem én is, és van egy befutó model, de szeretnék azért egy másodvéleményt is tőletek, hogy az alábbi feltételekkel mi az ajánlható...
    Tartalmaknál sokszor akár a 720 vagy 1080 forrásokkal is bőven beérem, és a hangminőséggel kapcsolatban is csak a teltebb hangzás kis mélyekkel az elvárás, valószínűleg egy komolyabb TV beépített hangja nekem bőven megfelel...

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    max 1.000.000 Ft
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Plex, Youtube, Netflix

    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    2,5-3m ; csak 65" vagy 77" jön szóba
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Nappali hatalmas délre néző ablakokkal, szalagfüggönnyel. Szóval nagyon világos.
    Reggel opcionális, este rendszeresebben.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    szemből / enyhén oldalról; többen
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Plex, Youtube, Netflix
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    nincs, max valami teltebb hang miatt ráakasztani valamit, ha a gyárija nem lenne meggyőző
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    falra kerül.... abból is jó lenne valami olyan megoldás ami jobban eltartja a faltól
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    OLED, vagy bármi más aminek jó betekintési szöge és megél napfényes körülmények között is
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    nincs
    (mostani TV-n van egy goove ambilight, de nem tudom még hogy az új is kap e.... 77es méret esetén nem marad mellette elég hely)
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Új, előny ha van 0%thm-re pl. Telekom vagy más forgalmazótól

    (kinézett típus, de kérlek ne befolyásoljon az ajánlásban: LG OLED evo G3, 77")

Új hozzászólás Aktív témák