Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz hunaqua #29521 üzenetére

    Ebben is van igazság, bár sokaknál itt lép közbe az ésszerűség. Ti. az, hogy ki tudom fizetni nem feltétlenül egyelő azzal, hogy meg tudom venni - mert mondjuk van család, prioritás vagy nem ez a mániája és egyszerűen nem ér neki olyan sokat. Bár érzékeli a különbséget, hiszen megnézte és látta miért jobb a drágább.
    Az igénye szerintem mindenkinek meg lenne a jobb, drágább termékekre és azok akik mégsem veszik meg részben azok többnyire emiatt (nem) teszik. És ezzel vissza is kanyarodtunk az eredeti problémához: ha a tisztességesen dolgozó, magyar átlagember 2500/hó euró havi jövedelemre tenne szert nem 250k-ra HUF-ban, akkor minden más lenne. Sajnos nagyon nem úgy tűnik, hogy a hazai átlagemberek (az enyém/mienk) jövője abba az irányba halad...

    mokus18: 430k-s tékomos listaáron kit érdekel8ne)? Olcsóbban több helyen is megvehető vagy az volt (eMGA 419k +10%-a vásárlási utalványban vissza) de nem értem miért csak a tékomos vásárlással lehet 5 éves garit regisztrálni?

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák