Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Raypapa #12010 üzenetére

    Nem kerestem most rá az oldalukon, de biztos vagyok benne, hogy az Edigital ÁSZF-ében is megtalálható az a rész, hogy "az oldalunkon megtalálható információk tájékoztató jellegűek. Bármi nemű pontatlanságért, változásért, stb. a felelősséget nem vállaljuk". (Nem szó szerint idézve...)

    Innentől kezdve nem lehet jogilag felelősségre vonni őket a pontatlan tájékoztatás miatt. Egyébként én nem sejtek szándékosságot a dolog mögött.

    Egyszerűen "nagyipar", amit és ahogyan ők művelnek a maguk piacán. Valószínűbb, hogy nem fordítanak elég energiát arra, hogy egyrészt - ha már hibáztak - azonnal reagáljanak a vásárlói visszajelzésekre, és javítsák a hibákat. Másrészt arra, hogy rendszeresen, értelemszerűen frissítsék a tartalmat, és ügyeljenek arra, hogy mindig pontos legyen.

    Nevezhetjük igénytelenségnek is, de biztos, hogy tartalmilag a weboldal nem naprakész és nem is kifogástalan.

    (Szerintem a "Client first" fogalma is távol áll tőlük, de ez már egy - részben - másik történet.)

    Szerk.:
    Mégis rákerestem... :)

    Meg is van:
    "10.1. A Weboldalon található információk jóhiszeműen kerültek felhelyezésre, azonban azok kizárólag tájékoztató célt szolgálnak, az információk pontosságáért, teljességéért Szolgáltató nem vállal felelősséget."

    Innen... (10. bekezdés, "Felelősség"...)

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák