Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz margithid #12009 üzenetére

    Szerintem kifutott, már nem kapható, esetleg csak használtba, de csak egy alap 40" UHD extrák nélkül, smart sincs. Helyette egy 40UH630V-t mondanék, ez komolyabb szerkezet.
    Stalkerx Nem ismerem az újakat, de az is direkt led, és 55"-tól váltanak edge ledre. A legjobb lenne, ha meg tudnád sasolni pendrive-on vitt anyaggal, mert így csak találgatás az egész az újaknál biztosan. Az 50UH635V-t hiába mondanám, mert az nincs az edigitalnak, és te onnan vennéd, ha jól látom. Csak azért mondom, mert a foci az összes tévénél kényes dolog, még akár az edge ledesnél is kisebb-nagyobb mértékben lehet problémás, és ráadásul vannak, akik jobban érzékenyek rá. Az 50Hz még nem is annyira gond, mert van bennük interpoláció(TruMotion) beállítás. Most hiába mondanék jó árban 55-ös edge ledeseket(LG 55UH6507 + LG 55UH668V) 198k, ill. 220k-ért[link], mert neked kellene látni, hogy milyenek, például egy médiában megnézni. Meg ahogy érzékeltem, az új modellek felé hajlanál, de én is ilyen vagyok. Pana esetleg: 50DX700E[link], bár ez is tavalyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák