Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Srácok, lenne egy duhitoen buta kerdesem. Nézzétek el nekem, nem nezek rendszeresen tv-t, sajátom sosem volt, mindent szamitogep monitoron oldottam meg eddig. Eddig nem is nagyon érdekelt a dolog, de most kicsit...
    Szóval mit néztek ti 4K meg UHD-n meg satöbbin? Nem vágom a szinteket.
    Értem ezalatt, hogy a tv-szolgáltatók tudtommal max full hd-t sugároznak ha olyan csomagot vesz az ember (gondolok itt a hd jelzesu csatornakra, de javitsatok ki ha tevedek), ilyen dvd-izéket tudtommal már senki nem vesz kb, blueray halott....
    Tudom hogy van ez a netflix meg hbo dolog, gondolom az adja 4K-ban a dolgokat ha olyan csomag. Youtube-on is van sok szep 4k bemutato film.... De mi van még??
    Segitsetek barlanglakó barátotoknak! Egyelore nem latom miert ne egy 50colos Strong markaju 100k ft-os 1080p-s fapadot vegyek ha, esetleg....
    Koszonet!! :R :B

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák