Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MoVieFaN

    tag

    Lehet, hogy csak nekem új az alábbi probléma, de hátha az itteni szakik tudják rá a megoldást.

    Látom, hogy ajánlott SSD a WDC WDS100T2B0A, ezért megosztok egy negatív tapasztalatot.
    2019 július óta csak játékra használom. Mostanában annyit érzékeltem, hogy bizonyos fájlok olvasási sebessége nagyon lelassult. Cseréltem SATA kábelt, volt Win reinstall, de a helyzet változatlan maradt (nem rendszermeghajtó). FW update nincs hozzá. Diagnosztika alapján 100%-os.

    Jobban tesztelve a problémát feltűnt, hogy a régebbi (jellemzően 2019-es, 2020 eleji) fájlok azok, amik 5-10 MB/s !!! sebességgel olvashatók (és közben minden esetben 100% az SSD terhelése). Sok játék ezzel a sebességgel játszhatatlan lett, konkrétan használhatatlan ez a tartalom az SSD-n.

    Ezután elkezdtem keresgélni és az alábbi fórumbejegyzésbe futottam bele, szóról szóra az a
    probléma, mint nálam:

    Western Digital SSDs experiencing read performance degradation

    Másnál is előjött ez a hiba? Létezik valamilyen megoldás az eredeti teljesítmény visszaállítására a fájlok mozgatásán kívül?

    Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

Új hozzászólás Aktív témák