Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blaki

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretné kérni. Adott egy d-link dsl-360r adsl modem, már az újabb fekete színű széria T1E jelöléssel. Van egy TP-Link 1043nd router, természetesen nem működnek együtt. Visszaolvastam, hogy ezzel a párosítással sok a gond - sajnos előbb vettem a routert mint az olvasást megejtettem volna :S -, a modemet nem szeretném buherálni - már csak azért sem mert nem az enyém -, így marad a router csere. Kérdésem annyi, hogy melyik az a router amivel normálisan együtt tud működni a d-link modem? 2 max 3 gépet kell kiszolgálnia, abból 1 max 2 gép lenne wifivel hozzá csatlakozva. Szokásos dolgok mennének rajta, net, letöltögetés stb :).

    Nem feltétel a gigabites port, csak a megbízható működés, és hogy a tp-link-nél ne legyen drágább, olcsóbb jöhet :)

    Segítségeteket és válaszaitokat előre is köszönöm!

  • blaki

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az alábbi dolog megvalósítására keresek routert:

    Konferencia, kb 20 fő. A helyen nincs kábeles net, csak Telenor és Telekom 4G lefedettség.

    Milyen routert javasolnátok ami kezel sim kártyát vagy USB sticket és képes 20 embert kiszolgálni?

    Nagyon rossz idő esetén előfordulhat hogy egy boros pincében lesz a konferencia megtartva, kb 8m a föld alatt, ide akkor értelem szerűen kábelen vinném le a netet a fenti routertől.

    Nagy adat forgalom nem lenne, legfőképp email csekkolás - kis facebook gondolom :D - és hasonlók.

    Még valami:

    Kaphatók ezek a 4g képes router szerűségek amiket szolgáltatóknál is lehet kapni.

    Mobilnet router

    Megoldható valami olyasmi hogy ennek a jelét egy wifi routerrel leosztom kábelen és wifin keresztül?

    Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák