Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz valakky #89203 üzenetére

    Pont ezt mondtam, a megadott linken:
    "A MU-MIMO router feloldja a korábban fel nem használt kapacitást és 3 felhasználót szolgál ki egy időben."
    Tehát 3 az a 4.
    Még mindig nem értitek, mit csináljak a sebességgel, ha 100 a max, annak is örülnek ha 100 lenne.
    Tehát mit érdekel engem, hogy micsoda hiper sebessége van, ha alapból nincs net sebesség.
    A leosztás a lényeg.
    Ne a kamerákat nézd, mert te ott leragadtál.
    Ott a 3db wifi 6 -os eszköz is.
    "az OFDMA segítségével egyszerre dolgozik minden kapcsolódó eszközzel"
    Ez nekem egyértelmű, hogy nem csak a wifi6-os eszközökkel.

  • dkess

    őstag

    válasz valakky #89203 üzenetére

    Igen, ez az AC -s MU-MIMO -ról szólna. E mellé odatenném ugyanezen gyártó (TP-Link) AX -s MU-MIMO -ról szóló magyar nyelvű írását: [link] .

    lanszelot számára a terv ugye valami olyasmi lehet, hogy:

    - 5 GHz -re odateszi a két meglevő AX -es mobilját. Valamint nem tudjuk mi az a rejtélyes 5. eszköz (pl. laptop?), de valószínűleg az is jöhet ide és AX -es lesz ...
    - 2.4 GHz -re meg mehet a 2 pet camera ...

    Namost ennyi kliensre egy 2x2 -es AX -es router korrekt választás lehet. Sőt igazából az AX előnye általánosságban sok (több) kliens esetén tud igen előnyös lenni. Pláne, ha az általa kinézett router olcsóbb, mint az AC65P ...

    Itt ugye csak annyi megjegyzésem volt, hogy ne a Global Quad-Core verziót vegye, mert ahhoz csak 1A tápot adni és a WiFi lefedettségét szidják, mint a bokrot (a Dual Core -t vagy a kínai verzióét nem).

    Igazából szerintem, ha tényleg semmi extra igénye nincs - ahogy írta - akkor veheti a kinézett típust is akár ...

    @Celithrandi, #89208

    Amennyiben tényleg csak a hatótáv érdekel (és csak az), akkor tudunk megadni olyan típusokat, melyek akár 10-15 km -ig is jók. Igaz, ezek nemigazán arra valók, hogy otthon told a mobiloddal a facebook -ot, hanem mondjuk tök jó PtP illetve PtMP linkeket lehet velük lőni ... :)

    Kérlek specifikáld egy fokkal jobban az igényeidet - akár tervezett költségkerettel egyetemben ... ;)

Új hozzászólás Aktív témák