Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz uriember #73877 üzenetére

    igen természetesen mindkét router ugyanott volt pontosan és minden antenna ugyanúgy állt rajta
    telefont is szintén ugyanoda tettem le mindig, ágyra is pontosan azonos helyre meg asztalra is
    persze tudom wifi tesztet csak faraday kalitkán belül lehetne pontosabban mérni de senki sem árnyékolt dobozban fogja használni így a gyakorlati tapasztalat többet mond mindentől

    pinnacle :
    AC66U B1 mint tudjuk egy bazi nagy szendvics borda közt van alul felül szinte a komplett nyák be van vele borítva úgy melegedik a Broadcom proci, 70-80fok simán lehet hűtés nélkül igaz én egy 12cm ventilátoron használtam amihez vettem USB to 3pin fan kábelt és 5V-on hangtalanül hűtötte akkor 50fok felé sosem ment még torrent közben sem ami azért tekerte 80-90%-on gigabit letöltéskor

    AC58U ahol látható szétszedve látszik rajta hogy kicsike borda van, ventilátor nélkül torrent mellett sem volt hú de meleg a burkolat de ventilátort ha betoltam alatta szinte érezni sem lehetett hogy üzemel
    ez már bátran mehet hűtés nélkül még torrent mellett is pedig akkor 80-90%-on teker mind a 4 mag ha gigabittel töltesz le

    AC57U szétszedve (AC1200GU néven találjátok még csak) látható hogy borda sincs benne [link]
    vélhetően a MIPS nem melegszik úgy mint az ARM magok
    1óra használat után is csak langyos volt a burkolat
    12cm venti 5 volton úgy hűti mintha ki lenne kapcsolva, ezt is lehet tolni neki nem fog melegedni

    a burkolat a 66U és 57U-n van alul végig kivágva az 58U-n az alja zárt csak két oldalt van szellőző
    58U és 57U : a két oldalsó antenna a 2,4GHz sávé de nem vettem észre nagy különbséget ha függőlegesen vagy ha 45fokban kihajtva voltak

    woodworm : 57U menüjében nincs opció rá 58U és 66UB1-ben meg lehet implicit és explicit beamformingot is ki be kapcsolni, lehet használ valamit lehet nem

    makoss :
    66UB1 szobán belül ugyanott elhelyezett routerrel ugyanúgy ágyról mérve minden beállítás azonos tudott 235-245-öt ami teljesen jó viszont picit ráver az 57U is az 58U meg több mint 60megabitet

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák