Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz mcll #60337 üzenetére

    Ha nem így van, akkor bizony a legtöbb user a netet sem fogja tudni beállítani (ezzel nem lenézni akarok bárkit is

    Azért ez nem olyan bonyolult. Ráadásul már valaki csinált erről egy leírást, magyarul itt a prohardveren.
    Nos értem én, de azzal hogy köré húztok egy plusz misztifikációt, csak elijesztitek az embereket. És gyakorlatilag ugyan ott van. Csak kifizetett 20-40.000Ft ugyan úgy, ami ugyan úgy nem oldja meg a problémát, részben a korlátozott lehetőségek miatt. De ha csináltok egy faxa leírást, ami az alapokon egy picit túl van, de nem sért üzleti érdekeket. Akkor még mindig jobban járnak a segítségre szorulók. És ha még mindig probléma van, akkor lehet segíteni, üzleti szinten. És máris X%-al lehet csökkenteni a visszaélések számát.Bot hálózatban aktívan résztvevő eszközök számát. stb... De azzal hogy csöbörből, vödörbe esnek a felhasználók, az ugyan úgy nem segítség sok esetben. Azért is mondtam ördögi kör. Mert a felhasználók így is úgy is a szenvedő alanyok. Persze ehhez más gondolkodás mód kellene, és teljesen más alapokra építeni. Ami merőben felborítaná a piac bizonyos szegmenseit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák