Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moon73

    csendes tag

    válasz Fall-N #92828 üzenetére

    Nem igazán az ac-s képességekre van szükségem.
    -Amire szükségem van, megbízható, erős hardver, hosszú élettartam Wifi 4 2,5-5Ghz-en, mert az eszközem amikkel rácsatakozom Wifi 4-esek. Persze nem baj ha tud wifi 5-öt is a jövőre nézve, de pl. Wifi 6-ra egyáltalán nem lesz szükségem, még vagy 5 évig az errefelé elérhető 150-500 Mbit-es netek mellett. Most 150 mbites netem van, de szegény wrt54 gl csak 45 mbitet tud átengedni, elavult. :)
    -Jó ha tudunk rákapcsolódni egy 70x70 m-es területen, falon keresztül, legalább youtube zenék meg soundcloud szintjén.
    -Tudja tömni a wifi 4-es plazma tévét a routertől 4 m-re fullhd filmmel az nekem elég.
    -Kell még széles körű paraméterezhetőség, nyílt forráskódú firmware telepíthetőség, erős hardveres tűzfal képességek.
    -Ezek a 20-25 khufos asus cuccok igaz fejettebb szabványokat tudnak, de többnyire gyenge jelerősséggel, kicsi hatótávval, de azzal nem vagyok előrébb. :)
    De ha tudtok más erős, stabil, megbízható openwrt-s routert wifi 4 es erős képességekkel megköszönöm az alternatívákat :)

Új hozzászólás Aktív témák