Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Sziasztok,

    jelenlegi konfig egy TP-Link 3600-as (N600) router, és egy PC, ami gigabites kábelen kapja a netet. Minden jól működik (120/10-es T-home net, semmi extra), a NAS-ra másolás is szuper, 60MB/s.

    Viszont a kábel nagyon nem ok a szoba közepén a szőnyeg alatt, ezért a PC-t is bevonnám, hogy wifin kapja a netet.
    Viszont jó lenne, ha a NAS-ra másolás maradna legalább olyan 30MB/s sebességnél, szóval ha feleződik a gigabit még azt mondom ok, de ha ez alatt lehet csak kihozni akkor inkább hagyom.

    Abszolút elvesztem a számok tengerében, amit látok, hogy AC-s Wifi kell nekem, de hogy abból melyik mind router mind vevőegység kellene a PC-be)? Egy helységben van a router és a PC, egymástól 3 méterre kb. A lakás többi része nem lényeges sebesség szempontjából, telefon, tablet meg egyebek most is kapnak netet rendesen, ez minden bizonnyal az új routerrel sem fog változni.

    Amit néztem az a TP-Link Archer C7 és a TU4-es USB-s vevő, árban is nagyjából ilyesmi kategória érdekelne. Ezekkel az eszközökkel kihozható az általam áhított ~30MB/s sebesség PC-->NAS irányba? Vagy ha nem akkor mit nézzek? Árban, típusban?

    Köszi! :R

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák