Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bdany89

    csendes tag

    Üdv. Lenne egy nem teljesen idetartozó, de routeres kérdésem. Hallottam a VoIP szolgáltatásról amivel ingyenesen lehet vezetékse számokat hívni magyarország egész területén (pl.:300perc/hét). Ehhez csak szélessávú internet kell. Az van, hogy csináltam egy ilyen ingyenes accountot az egyik ilyen külföldi oldalon. Gondoltam feltelepítem, azzal még nem csinálok magamnak semmilyen költséget, nem vehetnek le sehonnan pénzt, mert hova számláznak. Kamu névvel kamu e-mail címmel stb regeltem. Erre csak megkellett adni azt a számot amiről hívok és azt amit hívni szeretnék, majd a CALL gombra katt. Hát csörög az itthoni teló és felveszem, erre elkezd tárcsázni és felhívta a haveromat akinek a számát megadtam. Gondoltam kipróbálom más számmal is működik-e és a headset-ben hallottam, hogy egy tök idegen számot is megcsörget, mint a hívni szándékozót. Rögtön megszakítottam gépről. Ezek után már csak annyi a kérdésem, hogy ez hogy működik? Bárki bárki számával visszélhet ezúton? :( Ez elég szomorú, ha így van. És ismerősöm beszélt bizonyos Linksys VoIP phone adapterről. Az mihhez kell? Lehet ezt úgy használni, hogy közvetlenül a vezetékes készülékről tárcsázik az ember? A válaszokat előre is köszi.

    ASRock P4i65G,P4 3GHz HT, 2x1Gb Samsung Brand RAM, Club3D ATI 9600XT(256Mb)

Új hozzászólás Aktív témák