Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz alphamooncam #34711 üzenetére

    Én is örülnék, ha tudnánk, de mostmár sokadszor kell leírnom ugyanazt, és még mindig csak magyarázom. Tévedsz, ami érthetetlen annak fényében, hogy közvetlenül előtted is, meg más sokszor leírtam, elégedett vagyok a faltra vetített képpel, egyrészt ezért se sietek, a napi elfoglaltságaim se teszik lehetővé, hogy a vászon legyen előtérben. Csütörtökön és pénteken autóztam 1200 km-t, előtte 12-15 órákat dolgoztam naponta. Nem alkalmazott vagyok, magamnak csinálom, de azért fárasztónak ugyanúgy fárasztó, csak kicsit jobban megéri, a vászon a sokadik, de minden változtatás attól függ, mennyire "fáj" a jelenlegi állapot. Nos, ismétlem, semennyire. A projektorvászon nem életcél, egy morzsa az életben, amúgyis csak egy közbülső lépés, mert reményeim szerint jobb, mint a fal, a projektort amúgy tévé helyett használom, 1 év alatt belement 1900 óra, tehát nem alkalomszerűen, és minden szempontból igényes forrás, heti 1-2 óra önfeledt szórakozás múlik rajta, ha úgy jön ki, simán alszunk egy nagyot, amíg megy a technika.

    A kritikával nem kell, hogy szoros velejárója legyen az alternatíva, az is elég lenne, ha azt írnám, nekem nem tetszik, kritikának kritika, és ha 100-an azt írnánk, hogy nm tetszik, az akkor már csak jelentene valamit, nem? Pedig ettől még mindegyik csak vélemény, és egyik se tartalmaz alternatívát, nem is értem, miért kevered a fogalmakat. Az egész más lenne, ha azt forszíroznád, miért ez a véleményem, de te nem errefelé mentél el. Ne értsd félre, ez engem nem zavar, megszoktam már, hogy ez sokaknál ilyen, topogjunk csak egyhelyben.
    Én mindössze a saját tapasztalataim alapján írtam, hogy nekem a legrosszabb eredményt a lepedő hozta, plusz végig A4-es lapról beszéltem, mint a vásznad közepére ragasztott, jól elkülönülő felület, nem tudom, ezek után neked hogy jön még mindig a "másrészt akkora méretben hozzá sem jutsz", most is van itthon kb 400 db A4-es lapom, ott van a nyomtató mellett. fényképezzem, vagy elhiszed, és ezen túlléphetünk?
    Amiről beszéltem az annyi lett volna, hogy akármilyen felületed, falad, vásznad van fent, a közepére egy darab celluxszal ragassz egy A4-es lapot, és nézd meg, milyen különbséget látsz a többi rész és eközött. Nem kell szürkíteni, viszonyítási alap. Nem akarjuk, hogy szürke, fekete legyen, csak legyen egy egységes viszonyítási alapunk, A4-es lapja elvileg mindenkinek van otthon. Írhattam volna csíkos tesco szatyrot, arról is visszaverődik a fény, de talán ez egy videon, fényképen jobban kimutatja a meglévő anyag és egy sima A4-es lap kép- fényvisszaadási különbségeit. Amúgy meg egy fatáblára se lenne nagy ügy felragasztani 80 db A4-es lapot, akár pici átfedéssel is, 3 méterről már nem látnád, hogy állnak a lapok, a kép meg véleményem és tapasztalatom szerint akár jobb is lehetne,

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák