Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eddie141

    senior tag

    válasz Norbi 72 #26733 üzenetére

    Sziasztok.

    Köszönöm a véleményeket! :)

    Norbi 72: Gondolkodtam már rajta, viszont sajnos legkorábban márciusban lesz előreláthatólag ilyesmire keretem. Amint realizálódni kezd az ilyesfajta tervem mindenképp írok a fórumba konkrét tanácsokért.

    cinemazealot: Nem rakok hungarocellt a vetített felület alá, hanem hungarocellből készített "stukkó"-ból szeretném a 3d-s maszkolást a még jobb kontraszt érdekében megoldani. Úgymond a vászon keretét készítem majd ilyen módon el. Remélhetőleg a végeredményt tekintve nem lehet majd megállapítani, hogy tákolmány :)

    devil-k: Bizony el lesz takarva az esetek legnagyobb hányadában. Viszont a vászon zsanérokra van felfüggesztve, így felhajtva a komplett vásznat továbbra is leolvasható marad. Jelenleg még úgy tűnik, hogy stabil megoldás de természetesen nem értem még el a szerkezet végleges tömegét és terhelését. Remélem kitart. Úgysem kell sűrűn mozgatni, csak 12-13-szor évente. :)

    z123456789: Szerintem sima tetőléc. Megállapítható valamilyen módon ez? Van a kettő között különbség? Gyalulatlan sima 2,5*5*320 cm hosszúságú szálanyagként állt rendelkezésemre, és a háztetőnk felújítása után maradt meg így a beszerzésnél nem voltam jelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák