Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    brühühü.
    szokás szerint a soros projektorommal támadt egy kis probléma. ezekkel csak szopni szoktam.
    lg ah215 lenne az istenadta, 1,5 éves, még garis.
    projihoz kapott tartalékizzóval szépen ki akartam cserélni. amikor kivettem a lámpát a kerettel, egy aprócska, szemmel láthatóan égett, eredetileg fehér műanyag darabka volt a lámpatartó helyének alján, és amikor el akartam távolítani, szépen beesett a projektor belsejébe (nem volt kéznél csipesz, és minimális mozdításra beesett).most jól hallhatóan zörög. eddig jól működött, fogalmam sincs honnan származhatott a műanyagdarabka, de gondolom régóta benne lehetett. ha nem is ott, valahol máshol. lehet, hogy valami letört műanyag pöcök. első bekapcsoláskor elég égett műgyanta szaga volt az elején, lehet ez volt az. azt hittem csak az újszag.
    rázogattam, hátha kiesik, egy másik hasonló kiesett, ez nem.
    egyébként szépen, használtam sokat, pusztán annyi gondom volt összesen eddig vele, hogy időnként elfelejtette az óraszámot. szóval most csak saccperkábére cseréltem.
    holnap viszem márkaszervizbe gyógyítani, de nagyon le vagyok törve, mert eddig az ilyen megoldásaim sosem szoktak jól elsülni.
    elővettem az acert, de közelében nincs a képminősége ehhez képest.
    asszem, ha ezzel az lg-vel is szopás lesz, akkor veszek egy plazmatévét a francba. a projik meg le vannak tojva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák