Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz szaszlaci #3498 üzenetére

    én dettó így jártam a batyos piláccsal. na de kb. azt kaptam akkor itt és máshol, h biztos a hőmérséklet, meg a hűtés, meg a' ingyombingyom.
    járasd meg jól fullon, tegyél bele 100-250 órát, lehetőleg minél hosszabb időt járatva, 4 órát legalább menjen. aztán ha helyrejön, amikor majd bekapcsolod, utána kb. csak 0,5-1 óra után válts eco módra, meg mielőtt lekapcsolod szintén menjen egy 15-20 percet fullon. lehet, h nem segít, de nekem általában mindegyik pilács 1000-1500 óra felettig bírta így eco-val. amivel nem ez lett játszva, 500 óra felett már folyamatosan remegett.
    ja, nálam még pluszban annyi bibi volt, h a cserélt pilács nem ment a ballaszttal, csak minden 10. -re gyújtott be. azért azt is cserélt. a küldözgetéssel, mindennel együtt kb. annyiba volt végül, mintha gyárit veszek.
    jut eszembe, az lg-hez hónapok óta nem tudtak hozni gyári pilácsot olcsón. egy cég mondta tutira, csak épp 70k-ért. az edigital is annyit mondott, h visszautal 15-t.
    ilyenkor gondolom néha azt, h ott bsza meg magát az egész projektorosdi már a fenébe.

Új hozzászólás Aktív témák