Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz traktorgumi #72655 üzenetére

    @solfilo: Miért, a DDR3 modulok ára miért nő, amikor már van DDR4 is? :) Sokan kivárnak most a vásárlással, mondván, majd a Ryzen. Ha véletlenül kiderül, hogy az R5 mégsem pukkan akkorát, vagy csak egy leheletnyivel is gyengébb lesz, mint az azonos árú Intel, emelkedni fognak a kisker árak, ebben biztos vagyok. Ugyanez volt a GPU piacon is, az RX-ek érkezéséig lefelé mentek az nVidia kártyák, majd jött az RX széria, ami nem dörrentett akkorát, mint azt várta a nép, el is kezdték újra emelni a GeForce-ok árait.

    @traktorgumi: én nem 4790K-ra váltottam, hanem mezei 4790-re. A minimális FPS-ek nőttek, illetve egy-egy címnél érezhető masszív előrelépés (Dirt Rally, ahol majdnem másfélszeres lett az AVG FPS, illetve az Assetto Corsa, ahol jóval simább a futás, nem esik be az FPS nagyobb mezőnyben sem egy konkrét küszöb alá, ugyanazokkal a grafikus beállításokkal). Alapból K-t vettem volna, de egy akció miatt annyival olcsóbb volt a sima, hogy úgy ítéltem meg, nem éri meg a különbözetet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák