Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pee-Tee

    tag

    válasz robyeger #218 üzenetére

    Én is be akarok újítani egy modern gépet és körbejárom a témát minden héten...
    Nagyon nehéz a döntés... Nem akarok senki lelkébe belegázolni...
    AMD: Tuning szempontjából a legjobb, viszont a fejleszthetőség ét tekintve megint bukta van. Az S939 foglalat még idén meg fog szűnni (legalább is erre utalnak a cikkek+a DDR2 memóriakezelése), utána pedig mit csináljak az alaplappal és procival ha nem tudok upgradelni? De azért az ár is szembetűnően magas jelenleg. Ha meg megvárom amíg lecsökken megint besülök, mert nem tudok upgradelni ha megszűnik az S939...
    Intel: Tuning? Sok sikert hozzá :) viszont árban elérhetőbb (annyival gyengébb is a teljesítménye). Viszont AZ S775 foglalatot viszik tovább! Ami nagy szó hiszen ha most veszek egy 2,8 GHz procit 21e HUF -ért + egy jobb alaplapot, akkor több lehetőségem lesz jövőre a fejlesztésre, mert csak procit kell vennem, sőtt S775 -ben nagy a valószínűsége, hogy 4GHz fölé is menjen a sebesség! Míg AMD esetén alaplapot is cserélhetem.....
    Mindenesetre én is AMD párti vagyok, csak mostanában szeretem több oldalról is megvizsgálni a dolgokat...

Új hozzászólás Aktív témák