Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz epzon #5533 üzenetére

    Igazad van, rosszul tettem fel a kérdést...

    Igen, a két kategória között valóban nekem kell eldöntenem hogy melyik legyen (nem egyszerű) igazából abban szeretnélek megkérdezni titeket, hogy a két jelöltről, (tehát a Samsung ml 2160, és a HP Deskjet 1050) van valamilyen infótok tapasztalatotok? (Ez is sokat segítene a döntésben. :) )

    A Samsungról sajnos nekem még nincs tapasztalatom, eddig semmilyen IT eszközt nem vettem tőlük, egy asztali DVD felvevőm volt Samsung, de az soha többet nem lesz ebből a márkából, kb 1.5-2 évig semmi bajom nem volt vele de aztán elkezdett nyűglődni és elég sok bosszúságot okozott.
    Persze ezzel nem általánosítok, általánosságban szimpatikus változatlanul a márka.

    HP nyomtató van viszont a családban, egy Deskjet 845C (ami marad is) az előtt le a kalappal, mert több mint 10 éves (kb 13) nyomtató már, és ez idő alatt rengeteg minden ki lett nyomtatva vele, 2* kellett eddig szétszedni tisztítás miatt, mert már annyira telítődött benne a szivacs hogy majdnem fojt ki belőle a festék, a maiak szerintem fele ennyit nem bírnának ki mint amit ez kibírt, és jelenleg is semmi baja.
    Viszont azt hallottam sajnos hogy a mai HP-k már nem az a kategória mint a régiek voltak. :(

    Ezért szeretnélek megkérdezni titeket, hogy van-e esetleg infótok bármelyikről a kettő közül, én eddig se a Samsungról se a HP-ről nem olvastam rosszat, de szeretném megkérdezni a ti véleményeteket is, ezért bármilyen infót előre is köszi! :R :)

Új hozzászólás Aktív témák