Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hacki87

    senior tag

    Sziasztok!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Április
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    170.000Ft
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Böngészés, Youtube Facebook (1 két fül között váltásnál ha lehet ne akadozzon) stb... Játék: Counter Strike 1.6 Nagyon maximum Counter Strike Source.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Counter Strike 1.6 800*600 Lényeg, hogy meglegyen a 100Fps. Nagyon maximum Counter Strike Source 1024*768 medium csak játszható legyen.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15,6 a többi mindegy.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Főleg lakásba lenne hurcolva.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Ha lenne jó lenne de ennyibe nem fér bele szerintem.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Elég a HDD később ha tudom SSD-re cserélem. Minimum a 4Gb Optikai meghajtó jó lenne.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Hdmi jó lenne, ha lenne mert tv-re szeretném film nézés közbe kitenni.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Csak új mert részletre szeretném venni.

    Én ezt a gépet néztem de nem tudom, hogy az i5 4210U mire képes.
    hp pavilion 15

    válaszotokat előre is köszönöm.

  • hacki87

    senior tag

    válasz Gergosz2 #90358 üzenetére

    Nekem egy socket 939 3200+ 3500+ húzva 2giga dual channel memóriaval 6800GT-vel ment. a Mostani gépeket nem ismerem nem tudom mit tud. azt tudom, hogy volt egy msi gépem az egy i3 procival volt szerelve meg talán nvidia 310m volt benne de azon még az 1.6 is 60-70 fps tudott ha meg tömeg nyomor volt akkor még annyit se.

  • hacki87

    senior tag

    válasz IMIIKE1998 #97777 üzenetére

    Én egy I5 4210U 4gb ram gt 840m 2gb ramos Hp-n játszok cs:go-val lowon tuti meg van a 100fps versengő módnál magasabb grafikai beállításnál is meg van.

  • hacki87

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy lány ismerősöm szeretne venni egy laptopot megkérd, hogy segítsek. Valami strapabíró darabra lenne szüksége.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Mostanság max 2 héten belül.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    200.000Ft ez a plafon.
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Irodai munka, szakdolgozat írása, játék és egy gpu igényes dolog nem lesz így nem kell dedikált vga.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    -
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15,6" kisebbet nem szeretne de ha ekkora méretben nincs akkor lehet kisebb.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Utazás közben nem lesz használva, de a jelenlegit is sokszor ejtette el.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem lényeg de ha van nem hátrány
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    ha hdd akkor azért 1Tb legyen.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    -
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Lehet használt is garanciával. (sejtésem szerint az ellenállóbb váz ennyiért úgyis csak használtban lesz.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák