Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shirkan

    csendes tag

    Sziasztok laptop vásárlás előtt állok, szeretném kikérni a véleményeteket! Akkor kezdjünk is bele:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?akár holnap
    (2) A gépre szánt összeg forintban? 180-200k HUF a plafon!!!
    (3) Felhasználás? Játékok, filmezés..pusztán "időtöltés" a szempont a munkahelyen
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?Full HD-ban gondolkozom, kompromisszumokkal természetesen tisztában vagyok,hiszen laptopról van szó
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?15'6, lehet matt..nem használom ki az IPS-t
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? passz :)
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) DOS elég, win 8.1et tervezek
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? nem kell optikai meghajtó, 1TB mondjuk ( SSD-t esetleg késöbbiekben, egy bővíthetőség lehet jól jön )
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) semmi xtra..esetleg egy HDMI csatlakozo
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) bármit szívesen meghallgatok, nem tudom mennyire ajánlott használt laptopokat venni manapság, de ha a fent említett árrésen belül ajánlotok egy típust..akkor türelmesen várok, amíg egy megbízható felhasználó megválna a sajátjától!

    Az általam kinézett modell, mivel láttam egy-két szaki itt a topicban ajánlotta..és nekem is elnyerte a tetszésemet, de bármilyen 5letet meghallgatok! Válaszotokat előre is köszönöm! :R

    [link]

    " nothing and everything...is possimpible" by Barney Stinson

  • Shirkan

    csendes tag

    válasz Khelben #112573 üzenetére

    Akkor ebben megerősítettél Khelben kolléga, köszönöm, valahogy én így vagyok, azok ellenére hogy látok szép darabokat itt az aprón!

    Jó választás ez az K501-es ASUS ugye? ne aggódjak hogy csak i3-assal van ellátva? vagy köhögjek még hozzá egy keveset és nézzek egy modernebb - időtállóbb darabot? ( az se gond ha 200k HUF-ig megyünk árban ) Mert ha már kiadok ennyi papírt rá...akkor szeretném letudni egy darabig a "laptop" ügyet. Dell-eket szeretem még, van esetleg abból egy jó széria, ami megfelel a paramétereimnek? :F

    " nothing and everything...is possimpible" by Barney Stinson

  • Shirkan

    csendes tag

    válasz Attila2011 #129080 üzenetére

    Szia az MM honlapja szerint : ápr. 30 az akció vége.Én berendeltem egyet, hülyének is megéri ennyiért. Főleg ha a két legnagyobb szaki is rábólint, kell ennél jobb megerősítés? :)

    " nothing and everything...is possimpible" by Barney Stinson

Új hozzászólás Aktív témák