Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kergemarha92

    csendes tag

    válasz Khelben #97029 üzenetére

    Köszi szépen a választ. Ahogy olvasgattam közben itt-ott, másoknak ajánlottátok még a Dell Inspiron 5558 belépő szintű, i3-mal felszerelt gépét is ebben a ~130k forintos árszegmensben. A korábbi hozzászólásomban megfogalmazott feltételeknek ez a laptop is megfelelne? Azért is kérdezem, mert a célszemélynek az ezüstös színű Dell nyerte el legjobban a tetszését. Szerintem a HP ProBook 455 G2 az öt év garancia miatt jobb lenne egy fokkal, ott egyedül a gyengébb AMD processzor lehetne pár év múlva a szűk keresztmetszet. Azonban a Dell 3 éves garanciája és a szervizhálózata sem mondható rossznak.

    A Dell Inspironról olvastam tesztet a prohardveren, ezek alapján egész korrekt laptopnak tűnik nekem ebben az árkategóriában. Van valami hátulütője a dolognak? Illetve ha már Dell 5558, akkor megéri az 5000 forint felárat a dedikált videokártyás változat az integrált kártyáshoz képest? Notebookcheck oldalán összehasonlítottam őket, ezek alapján jobb a GeForce 920M, ugyanakkor nem számottevően. Nem is az 5000 forint miatt érdekes, megér ennyi teljesítménynövekedés plusz egy melegedő, évek múlva akár tönkremehető alkatrészt?

Új hozzászólás Aktív témák