Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz spyduck #34238 üzenetére

    Csak a bank nem adna személyi kölcsönt, mivel jelenleg édesapám mellett vagyok ápolásin, aki tartósan beteg. Meg ilyenre nem is vennék fel, ha tudnék sem. Áruhitel sokkal tisztább és talán könnyebben is megoldható.

    ----------------------

    Tikakukac:

    "ne Quakezz"

    Nem kivitelezhető. 16 éve nem tudok leszokni : ). De nem is akarok. ;]

    "vegyél addig egy használt gépet ropiért, amit annyiért el is tudsz adni, míg nem lesz jó gép hitelre."

    Az a baj, hogy 5 évig kereskedtem használt cuccokkal és végeredményben csak a szopás van velük, vagy így, vagy úgy, előbb vagy utóbb. Meguntam a folyamatos vergődést, azt akarom, hogy ha bekapcsolom, akkor pöccre induljon és ne kelljen vele foglalkozni 5-10 évig, tegye a dolgát és azokra az amúgy nem túlságosan gépigényes feladatokra, amikre használom, maradéktalanul megfeleljen.
    Részletre használt dolgot szerintem értelmetlen venni, viszont nincs ~50 ezrem egyben olyan lapira, ami megtenné (mint ez a kölcsön HP nx9420 - baromira tetszik, de ez is használt ugye).
    Én örülnék a legjobban, ha nem lennék ennyire megkötve, viszont gép az kelleni fog. : /

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák