Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levo96

    csendes tag

    válasz Tikakukac #157452 üzenetére

    Tudom, hogy nem jófej dolog ez a privátos kiírás de egyszer már próbálkoztam segítséget kérni pontos leírással de egy válaszon kívül semmi mást nem kaptam, és sajnos abban sem volt semmi segítség, de akkor megpróbálom mégegyszer, már tanulva az előző kiírásom félrevezető megfogalmazásából.

    1.Mikor lenne esedékes: minèl előbb annàl jobb, így is már hónapok óta húzom a vásárlást.
    2. Mennyit szánok rá: 400-500 Ezer kb.
    3. Mire használnám: itt szokott megcsúszni a dolog tehát próbálok minél jobban fogalmazni.
    Alapvetően fotós vagyok így nagy szerepet fog kapni a szekresztés, DE nem elsődleges szempont az, hogy a monitor színhűsége tökéletes legyen, mert erre a célra úgyis külső monitort fogok használni, azonban megeshet, hogy laptophoz leszek kötve, ekkor jó lenne ha azért nem egy ócska panelt kellene néznem.
    A teljesítmény ami legalább annyira számít, mert szeretnék rajta játszani, de nem egy pro gaming laptopot keresek hanem egy olyat amin azért el lehet futtatni az újabb dolgokat mediumon.
    (Mac kizárva sajnos)
    5. Kijelző mérete stb: 15.6 tökéletesen elég, FHD de nyilván nem baj ha több. Inkább Matt IPS.
    6. Hordozhatóság: Nem fontos
    8. Tárhely, ram stb: Inkább SSD 256 már elég, 16 giga RAM
    10. Jöhetnek használt gép ajánlatok is amennyiben garanciás.

    Köszönöm előre is a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák