Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz PubliCat #144489 üzenetére

    A biossal egyáltalán nem igy értettem és nem is ezt mondtam csak kiforgatták a szavaim.

    Ha van rá gyári bios akkor azt fel tudom telepiteni, mig valaki ezért is szervizbe viszi a cuccot.
    Ha nincs rá uj bios vagy driver akkor a szerviz se tud rá tenni főleg a termék támogatási idején kivül, ahogy a thosibámnál sem.

    ÉS az sem igaz hogy nem fogadtam meg a tanácsot, csak , hogy nem volt semmi konkrét tanács vagy ajánlás vagy konkrét probléma ami a kiszemelt tipusoknál rendszeresen jelentkezik mig a másiknál ilyen nincs.

    Arról sem kaptam tájékoztatást, hogy azok a hardverek amivel szerelve vannak mennyire megfelelőek.

    Ti hogy tudnátok ugy dönteni normálisan , ha csak annyit tudsz, hogy azt hallod,nem jó a cucc , de konkrétumot nem mondanak róla, de akinek meg van az meg elégedett vele és nincs vele gondja?

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz PubliCat #144489 üzenetére

    Szerintem azért nem egy csepp vagyok a tengerben, rengeteg embernek van Y520 biztosan, akik ugyanúgy elégedettek vele. Meg biztos vannak jópáran akik nem :) Ugyanúgy a Dellel, meg összes többi márka különböző termékeivel. A különbség az, hogy míg én kb imádkozhatok a Lenovommal, hogy maradjon is igy még 1,5 évig ahogy az első 9 hónapban amig megválok tőle ( kb fél -1 évvel azelőtt mielőtt lejár a 3 év garancia ) mig egy Dell esetében ha meghibásodik akkor ott a garancia és semmi baj nincsen vele :)

    Persze telemax is csinált már tuti sok normális javitást, ( sőt gondolom azért az van többségben ) csak egyrészt full lutri mert rengeteg a hibás javítás meg a trehány munka is, másrészt meg 3X annyi időt szöszölnek vele mint más szervizben. Meg akkor még volt értelme kockáztatni az ár miatt , most már nincs. Meg tényleg, még Dell esetében se jó szerintem az i7+1050 ti, de ott még azt mondom elmegy, aki munkára is használja néha, annak jól jöhet, de az Y520 nál már nem vagyok benne biztos, hogy kibírná a hűtés az i7 et rendesen .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák