Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Tikakukac #130662 üzenetére

    Ez rendben is van.
    De gondolom a fogyasztóvédelem működik otthon is.
    Jeleznie kell ha az árucikk használt valamilyen formában, és ajánlatot tennie rá. Meg lehet oldani mindent igazából. Hozzáállás kérdése.
    Pl. Egyik haveromnak PC boltja van otthon és ha ilyesmi bontott/használt cuccot kell elpasszolnia arra extra cseregaranciát szokott adni meghibásodásra. Tehát nem szervízbe küldi az árut hanem kicseréli, aztán ő elsikálja a nagykerrel, nem bukik semmit. A maga módján, de nyugati stílusban csinálja és megy is neki a bolt.
    Ő például tele van elégedett vásárlókkal. Nevet, címet, weboldalt privátban tudok adni.
    Szóval én értelek, de ugyanúgy én sem fogadom el, hogy azt erősítsük Pistikében, azért mert Magyarországon él minden szart le kell nyelnie.
    A vásárló az úr otthon is, csak nincs bennük ez tudatosítva. Most meg, hogy szinte bárhonnan beszerezheti ami kell neki. Van amikor még a gari sem számít, mert hiába hazai, kitörölheti vele, olyan rossz az ügyintézés, szóval még ez sem szempont mindig.
    Free worldwide shipping.
    Húgomnak annyi mindent vettem már amerikától kezdve kínán keresztül japánig, adidas cipőtől kezdve, ékszereken át tech cuccokig, ingyenes kiszállítással magyarországi címre, hogy ihaj, ez sem akadály már.
    Szóval lassacskán vagy átveszi ezt a fajta kereskedői nyugati stílust az otthoni, vagy majd mehet vissza hagymát árulni a piacra.

    A szőrösfejű, vagy szőrtelen "kék testvérek" szaki-pakiboltjait nem értve bele a diskurzusba, mert az aztán az igazi keverés. Ott volt olyan, hogy fekete tixóval "megragasztott" törött memóriakártyát akart odaadni, hogy az jó :D

Új hozzászólás Aktív témák