Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corvu$

    csendes tag

    Olvasgattam a hozzászólásokat és felkaptam a fejem mikor a fospumpa FSiemens hulladék került szóba. 2001-2010 között foglalkoztam a témával rendesen és nem telt el hét hogy ne szoptam volna csontra magam egy ilyen szarkupaccal. Nem értek egyet a kollégával aki azt írta hogy azok között a gépek között volt jó. Az utolsó években aki hozta bármivel, elhajtottam hogy vigye ahhoz akitől vette! Elmondhatatlanul gyűlölöm a márkát. De hozhatnám a Siemens mosógépemet is példának vagy a PD elemeket amit Continental-ra cserélt a VW mert az adott sorozat minden darabja selejt volt. Értem én hogy biztos volt 10000-ből egy ami működött és így nem lehet kijelenteni hogy mind rossz, de megérdemeltek volna egy pert a nyakukba.

    Amúgy Asus X51L-t használok 2007-be vettem 150e ért és azóta egy touchpadon és 4 akkun kívül semmit nem cseréltem benne. A zsanérok sem lógnak rajta, napi használat után. Azért kell másodiknak vissza soroljam xp-n futó dolgoknak mert már webre is gyenge. De tudom ezt követően az Asus visszavett a minőségellenőrzésből a garanciázást is elcseszte és elkezdett szemetet gyártani. Amik utána jöttek sorozatok volt velük baj rendesen.

Új hozzászólás Aktív témák