Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Pano #96013 üzenetére

    Akkor mit keresünk itt? :D

    Hát én is ezen gondolkozom, annyira, hogy diploma előtt én még szakot is váltottam, hogy elkerüljem a tömény krémet. Na akkor tippeld meg mennyire vette el a kedvemet az elmúlt 3 év mondjuk mióta nagyon aktívan orrba-szájba notikkal kelek és fekszek.

    Továbbá kérdés: miért nincs saját notim ha egyszer a pénzem is megvan rá és képben is vagyok a piaccal elég rendesen. A. Mert imádok minden 2. hétben gépről-gépre költözni
    B. Mert pénzt még használt gépért sem akaródzik kiadni pénzt úgy sem, hogy tudom, 4-5 éve notin/asztalin még nem buktam pénzt, de egy fillért sem. Kivétel a DV5 volt, amit megvettem újonnan én barom és 4 évig használtam is, na ott volt bukó rendesen.

    Nem az ár a baj, hanem, hogy mindent meghintenek egy kis csipetnyi hitványsággal. 300-350k körül üzleti gépek mennek olyan kijelzőkkel, hogy anyám T60 IPS-e a maga 7 évével is ledöngöli őket a betonba. És kijelzőforradalom van ugye meg eltelt 7 év. Na ez az ami nálam bicskanyitogató.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák