Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz Chaser #83125 üzenetére

    Így van, sok embernek egy olcsó noti + egy erős asztali a legjobb kombó. Fejlesztésre kerestem én is gépet, tehát egyszerre kellett volna a gépnek meghajtania több monitort, több fejlesztő környezetet/szerkesztőt, időnként mellé PhotoShop-ot + állandóan Spotify, Skype, Torrent, stb. Ha rászántam volna 300k körül valószínűleg találtam is volna ilyen gépet de helyette inkább használtan vettem egy üzleti gépet 110k-ért (bár hozzá kell tegyem, hogy ezzel elég nagy mákom volt) a lightos melókra, vagy ha el kell utaznom de muszáj valamiről dolgozgatnom de a komoly feladatokra még mindig az asztalit használom ami mind haveresen, mind kényelmileg a legtutibb notebook-okra is köröket ver. A mobilitás sok kompromisszummal jár, ezt vagy tudomásul veszi az ember vagy felkészül rá, hogy keményen a zsebébe kell, hogy nyúljon.

    (#83117) OrdasTalpas: Csak, hogy választ kapj a kérdésedre ugyan olyan erős hardverrel egy asztali gép kb. 110k körül jönne ki, hozzá még egy FullHD IPS monitor kb. 50.000Ft. Perifáriákat nem számolok mert azt noti mellé is kell venni, bár van amit ott megspórolsz (billentyűzet ha jó akkor nincs értelme venni hozzá másikat, webcam, esetleg hangszóró bár az legtöbbször botrányos minőségű).

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák