Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitworm

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon nagy szükségem lenne szakértelmetekre és segítségetekre. 6 éves szeretett notim feladta a küzdelmet, gyors cserére lenne szükségem, sajnos az utánaolvasásban csak még jobban sikerült összezavarodnom.

    Látom, hogy javarészt 200-250k plussz-ra van hangolódva a légkör a fórumon. Esetleg ki tudnátok segíteni egy jelenleg nem borsos árral számoló user-t is?

    Pref. a következő:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Lehetőleg tegnap, elszállt az előző laptop gpu-ja és jelenleg tanácstalan vagyok
    (2) A gépre szánt összeg forintban?
    90-120e Ft, maximum 140e Ft, mivel azonnal kellene nem tudok rá többet fordítani
    (3) Felhasználás?
    Irodai munka, böngészés, sorozatjunkie vagyok + filmek, néha napján játék
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Esetleg LoL/WoT eldöcögjön rajta
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    14" alatt lenne optimális; matt képernyőt preferálom; panel legyen használható, de nem kell 4k.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Napi szinten utazom vele
    (7) Operációs rendszer?
    Megoldom, nem szükséges
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    120 Gb minimum; SSD-nek csak örülnék, de HDD is szóba jöhet, amúgy külső tárhelyről dolgozom; min. 4 Gb RAM; optikai meghajtó lehet benne, de tudom nélkülözni.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények?
    HDMI, lehet mini is; webkamera
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
    Használt garival jöhet, amúgy az új vasat preferálnám.

    Szemeztem Xiaomi Air-rel is üzleti megjelenése miatt, vélemény róla? Redmi 3 Pro-val eddig elégedett vagyok.

    Segítségeteket előre is bitangul köszönöm!

    Üdv,

    bitworm

Új hozzászólás Aktív témák