Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benczeb

    aktív tag

    Sziasztok, már többetekkel beszéltem offline ilyen-olyan géppel kapcsolatban, azonban nem érzem, hogy megtaláltam volna a következő masinám. Egy 8 éves C2D Sony Vaio-t szeretnék cserélni, megérett rá.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 2 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 400,000 Ft
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén) általános felhasználás, youtube, fotónézegetés, ritkán virtuális gépekben tevékenykedés
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nem
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? IPS, matt, touch, 14-15", méret tekintetében amelyik modell esetén teljesül a többi feltétel, rugalmas vagyok.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? 10%, mondjuk 3 hetente 1x
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Windows 10-zel szeretném
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Optikai meghajtó nem, de legalább egy 256-os SSD igen. 16GB RAM nagyszerű lenne.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) a touchpad és a billentyűzet fontos, h igazán jók legyenek, bill háttérvilágított. Megbízható brandet, sorozatot keresek, 4-5 évig nem szeretnék cserélni.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) egyelőre újban gondolkodom

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák