Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zorgmania

    csendes tag

    válasz ktommy91 #28365 üzenetére

    Sziasztok,

    Kb 4hónapja vagyok tulajdonosa egy K53 SC I5 4GB, notinak, egy régi HP-t>>Nx7400 mentesítettem vele (fájószívvel a töltő csatlakozó ajzat adta meg magát, 4 éve megy kb napi 15 órát, kapta rendesen, és egy szava sem volt), nagyon stabil imádom...
    De még így is működik ha nem mozgatom... :DD

    Tapasztalataimat a Hp alapján tudom összehasonlítani a jelenlegivel

    Induláskor 32 bit-es win7-et raktam fel h*lye módon, az ünnepek alatt lesz időm 64 bitre újra telepíteni :(
    Mert igy a 4gb RAM -ot sem tudja kihasználni... :W

    Pozitívum:
    - a csukló támasz tényleg kellemesen hűvös
    -kijelző fényerő kiváló
    -Munkára tökéletes,
    -Játékot nem teszteltem,
    -Video megfelelő
    -Stabilitás kiváló leszámítva az alábbiakat...
    -hűtés zaja csendes

    Negatívum:
    -A gombfelirat 'piszkosfehér' nem fehér, így az esti asztali lámpánál alig látható (ez k* idegesítő) :W
    -Az idióta tervező csapat a bal oldal közepére (nem a hátuljára vagy a felső részbe) tervezte a töltő csatlakozót a hűtőrácsőrácsot követően így a kábel a hűtő előtt fut, hát ez gááz, és zavaró :Y
    -a touch scrrent nem tudom kikapcsolni (ezt betudom a 32 bites driver bug nak), aki szokott sokat gépelni notebookon az tudja mennyire idegesítő! :W
    - Találtam ég egy érdekes dolgot, negyn ritkán de már futottam bele egy párszor hogy boot-olás után felpörgeti a DVD-t, aztán újra indul, és újra és újra (végtelen ciklus) ez nem tudom driver vagy winfos hiba, de eléggé zavaró :O

    Összefoglalva:
    Eddig ezeket az idegesitő dolgokat leszámítva nem panaszkodom a kicsikére pláne ha a win7 64 bit megoldja a driver problémát.

    De ha lett volna hasonló konstrukcióban/árban HP akkor gondolkodás nélkül azt vettem volna (de ez a saját tapasztalatom az biztos hogy a HP-s cuccaim mindig remekül kiszolgálták az idejüket) :C

    Félreértés ne essék nem vagyok HP ügynök, de ha a HP-nál tudnák mit kapott az a noti hidegben melegben megállás nélkül és meg-sem kottyant neki ők is meglepődnének és biztosan kitüntetés adnának neki! :R

  • zorgmania

    csendes tag

    válasz endruboy1 #29032 üzenetére

    Igazd van a boot-sorrend vissza állítás, ez nem jutott eszembe :C

    Egy dolgot kihagytam, még nem láttam égi a wifi led-et ha van wifi ha nincs sosemvilágít, ez is a win7 32bit hiba lehet?

    A wifi működik rendesen, ezért nem foglakozok vele csak azért mégis kellene működnie annal a led-nek nem? :F

  • zorgmania

    csendes tag

    válasz endruboy1 #29041 üzenetére

    kösz ez biztatóan hangzik :)
    és remélem a touch pad-ot kitudom majd akkor kapcsolni, azt te kitudod?

    bízom benne hogy ez is kibír néhány évet zökkenőmentesen...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák