Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Barbarics #16468 üzenetére

    Az i3 is 4 szálas, az i5 bizonyos körülmények közt meg tudja némileg emelni az órajelét. Ezenkívül tartalmaz néhány extra utasításkészletet, amit te biztos nem fogsz kihasználni, ha az i3-ról se tudod hogy mi.

    szerk: Z86: Én is így értelmeztem és rá fogják a szürke importra:) gigaLoL. Az van a háttérben, hogy a csóri magyarnak drágábban eladják ugyanazt mint a németnek v másnak. Amúgy érdekes a cikk író érvelése a call centerről, ha friss lenne a cikk beírnék neki egy orbitálisat. Ha nem lenne call senter hanem szervizbe kéne vinni a gépet az a vevőt nem érinti, a kisker dolga. a kiterjesztésnél nem is tudtam hogy ennyire trükköznek, de még nem hallottam senkitől gondot, ott jól jöhet a call center és ha jól értem azt már kisker nem is intézi. Az olcsóbb aku vételi lehetőség viszont pozitívum, erről se tudtam.

    padra: Ne reklámozd ezt a hülyeséget amit nyomnak róla. a turbo akkor léphet életbe, ha csak 1 v 2 szál terhelve, esetleg 3. Minél több szál van terhelve annál kisebb mértékben emel órajelet. Ha pl olyan programot használsz ami 1 magot kér akkor ott megemeli maximálisan, 3-400mhz, passz. És van egy TDP érték amibe ha belelép megy is vissza alapra.De mivel ilyen alig van, meg ott a rendszer is, arra jó hogy extra pénzt kérjenek egy kicsit nagyobb tudású i3-ért. Asztaliban van valódi 4 magos i5, az számottevően gyorsabb is.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • padra

    aktív tag

    válasz Barbarics #16468 üzenetére

    Az i3,és i5 között alapesetben nincs olyan sok a különbség.Az i3-ba nincs,az i5-be van turbo. "i5 modellek Turbo Boost technológiával rendelkeznek. A Turbo Boost automatikusan növeli a teljesítményt, a futtatott feladathoz igazítva, hogy azonnali gyorsulást biztosítson akkor, mikor szükség van rá".

    [ Szerkesztve ]

    "Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

  • Tikakukac

    titán

    válasz Barbarics #46815 üzenetére

    Nos, 2 vinyós gép eddig oké. De mondj valami árat, meg, hogy jó-e ha dvd helyére megy egy másik vinyó, vagy feltétlen belülre menjen. Mert az 17" gépeknél szokott előfordulni sűrűbben. 15"-ban nem is nagyon tudok ilyet így kapásból.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Aktív témák