Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • trollreign

    tag

    válasz Soká #6564 üzenetére

    Ha máshoz hasonlítva szeretnéd hallani a minőséget, akkor a jelenlegi konkurenseit nézve pl a HP Pavilion dv6-hoz, a Lenovo y560a-hoz és a Toshiba L650-hez képest sokkal élettelenebbek a színek, kisebb a kontrasztarány, a fényerő sem az igazi, a fekete szín sem olyan sötét és szép rajta, a betűk sem éppen tűélesek.

    Amiben viszont Spyducknak nagyon igaza van, az az, hogy az N5010 kijelzőjénél amikor leülök elé külön erőfeszítést igényel, hogy a kijelző dőlésszögét és a székem dőlésszögét behangoljam úgy, hogy lássak is valamit a képből, de kényelmesen is üljek. Magyarra lefordítva függőleges irányban nagyon rossz a betekintési szöge (na nem mintha horizontálisan olyan kiemelkedően jó lenne:D), ha rosszul hajolsz, könnyen elsötétedik a teteje vagy az alja, még a színinvertálás is előfordul.

    Ami az anyaghasználatot illeti, nekem nincs vele különösebb gondom, gyűjti az ujjlenyomatokat, de kellemes csiszolt fém mintázatú, közepesen csillogó műanyagból van a csuklótámasz, és a fedél is hasonló. A kihajlások szerintem annyira nem vészesek, a billentyűzet sem nyomódik be elviselhetetlenül, talán a kijelző körüli keret lehetne valamivel masszívabb, illetve a csuklótámasz lehetne merevebb.

    Ettől függetlenül jó áron kapsz jó teljesítményt, ezért ajánlott gép, bár mióta láthatunk Toshiba L650 és Lenovo y560 gépeket 180 alatt, én már egyáltalán nem tartom olyan jó vételnek, nem is ajánlottam mostanában senkinek.

Aktív témák