Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • scream

    veterán

    válasz rizso #9975 üzenetére

    Akkor már én is beteszem ;]

    ---

    (#9961) Z86 :

    Nagy dilemma ... mert a külső 22"-os TFT is 1680x1050es és akkor ha rákötném T500-ra ,akkor lenne 2 azonos méretű asztalom, de a 16:9-es már nem volna olyan jó ...

    Nem tudom,hogy melyikkel járok jobban, mert az egyik (E5510) sok garival rendelkezik és i5 CPU van benne,de nincs dedikált VGA (esetleg a későbbiekben lehet bele másikat venni ? :F) és nem tudom mennyire zajos, míg a másik oldalon a T500 ugyan c2d P8600-al van szerelve és már csak 1 év gari van rá, de nagyobb felbontás + HD3650 dedikált VGA (és még switchable is) és teljesen hangtalan.

    Ha lehetne E5510be vagy T500ba erősebb VGA-t egyből eldőlne,melyiket venném.

    Továbbá ,most feltűnt ThinkPad R500, ha ebben cserélhető lenne a VGA ,de az előző kettőben nem akkor ezt venném, mivel ez is 1680x1050es matt display-el van szerelve.És aránylag még olcsó is.

    Nézegettem Dell Latitude E6400-at is,de azt hallottam,hogy elég melegedős és ventije egyfolytában pörög (ez mennyire jellemző Dell gépekre ?),szóval ez nem igazán nyerő ...

    R500-ról tapasztalatok vannak esetleg ? :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák