Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Qmok #22314 üzenetére

    Nekem gondom nincs a feliratokkal. MKV-ből sem. tudom váltogatni (és kikapcsolni), csak a hangsávot nem.
    QNAP TS-228

    Hangsáv váltás nem értem miért ilyen nagy gond a NAS-ról lejátszva.... :(
    Annyi mindent tudnak ezek a kis kütyük, és akkor egy ilyen funkció nem megy...
    mindegy... megtanulok mégjobban angolul ;)

  • arn

    félisten

    válasz Qmok #22314 üzenetére

    a 218playre gondoltam - elvileg olyan arm proci van benne, ami trans es dekodolja a hevc 10bites videokat is. ezt az apollo lake nem tudja, csak a gemini lake fogja, ami gyarnitom jovore kerul bele a nasokba.

    a plex az inkabb a rendszerezesben segit, normalis app van hozza, tamogat tobb eszkozt kozvetlenul, vagy ha raraktad a klienst (esetleg kodit), akkor is ra tudja kuldeni. praktikus dolog, egy minidlna ugyanugy elkuldi a videot, de kell hozza dlna app, es vhogy sose olyan franko, mint a plex.

    van a emby is pl, az tud olyat is, hogy az appbol nem csak a sajat kliensere vagy a kozvetlenul tamogatott cuccra kuldi ra (pl chromecast), hanem a dlna renderre is.

    mivel jatszanad le a masik oldalon? a fonokom pl eskuszik az nv shield + kodi + emby kombora, transzkod nelkul persze.

    nekem ez az egesz olyba tunik, hogy amit az egyik oldalon megsporolsz, azt rakoltod a masik felen (pl chromecast => transcode kell eros nassal, nv shield => eleg akar egy routerre kotott vinyo is minidlnaval). de mi van kozeput, pl a mibox.

    nalam speciel van egy sony x800 bluray player 4k, hdr, etc tamogatssal, szuper audio es video kimenetekkel, meg chromecastek. ez utobbi miatt vagyok meglove, a sony lejatszik mindent, de a chromecastek megfeneklenek hamar transcode nelkul. korabban htpct hasznaltam, de vhogy sose igazi, ha az ember egy dologgal akarna lefedni dolgokat, vmi mindig hianyzik. ami agyrem.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák